Danish Concept

Офіційний представник данських меблевих брендів
Danish Concept
Філософія данського простору

В данському дизайні не існує неважливих речей. Його створюють деталі – вигин, фактура, нахил, колір. Форма не вступає у конфлікт зі змістом, а навпаки нагадує про нього. Безшумна розкіш, так називають дизайнери данський стиль. Саме таку безшумну розкіш ми створювали навколо бренду. 

Клієнт

Danish Concept

Рік

2021 - 2022

Надані послуги
  • Брендинг
  • Розробка сайту
  • Стратегічний маркетинг

Бренд-позиціювання

Бренд виходив на український ринок, тож ми шукали спосіб поцілити в серденько споживачів.

Основною ідеєю бренду стала філософія данського простору. 

 

 

Щоб підкріпити метафоричне повідомленння взяли на озброєння дві сильні сторони: звʼязок із меблевими мануфактурами Данії та клієнтоорієнтований підхід. Так ми виділились на ринку, як офіційні представники Данських меблевих брендів та додали ще одну послугу: стилізація інтерʼєру.

Логотип, як і наш бренд, став символом дотику двох культур: української та данської. Данська естетика разом з нами стає частиною українського побуту.  

Два півкола, що торкаються на мить, працюють також як патерн: в них можна вписувати зображення чи колір.  

Розробка онлайн-магазину

Втіленням філософії бренду став онлайн-магазин компанії. Ми використали підхід UI/UX дизайну, щоб зробити сайт функціональним та зручним для користувача. Зберегли стриману кольорову палітру та мінімалістичний дизайн. 

Сайт є основною точкою продажу меблів на українському та європейському ринках. Тому ми попрацювали над адмін-панеллю сайту, щоб навіть не досвідчений користувач міг завантажити нові продукти та вчасно оновлювати інформацію. 

Розробка сайту Danish Concept