Не розривайтесь між підрядниками, ми замикаємо весь маркетинг на собі.

Надаємо комплексні маркетингові послуги, які не тільки вирішують проблеми Вашого бізнесу, але й допомагають йому розвиватись.

services

Логотип

Лого – це графічне відображення назви компанії. Ми пропонуємо вам декілька концепцій логотипу і, щоб поясити як його використовувати, створюємо логобук.

Фірмовий стиль

Фірмовий стиль - це система візуальних елементів навколо бренду, яка включає: оформлення візиток і листів, рекламні буклети, ручки і блокноти, еко-сумки тощо.

Логоперсонаж

...

Упакування

Стильна упаковка, яку так і хочеться взяти з полиці в супермаркеті - це, напевно, мрія кожного виробника, а ми ці мрії втілюємо в реальність.

Дизайн

...

Landing page

Невеликий односторінковий сайт, який найкраще підійде для одного товару, послуги, події, оскільки фокусує всю увагу на одній цільовій дії.

Сайт-візитка

Сайт, який стане чудовою digital-візиткою для бренду, підійде для невеликих компаній, які мають більш традиційний підхід до бізнесу і потребують тільки присутності в онлайн-середовищі.

Корпоративний сайт

Великий сайт, який розповість про вашу компанію все. Найкраще підійде для компаній, які мають велику кількість послуг, включають в себе декілька брендів, представлені в декількох нішах ринку.

Сайт-каталог

Є багато товарів, але тільки під індивідуальне виготовлення, тоді це точно про сайт-каталог. Клієнт може залишити заявку на товар, а далі справа за особистим спілкуванням.

Інтернет-магазин

Ми вважаємо, що наше основне завдання, при розробці інтернет-магазину, – це зробити все, щоб користувач зміг швидко і комфортно здійснити покупку.

Бренд-платформа

Це все, що необхідно для запуску бренду з нуля, або його повної реновації. Бренд-платформа включає в себе: дослідження ринку, назву, легенду, комунікаційну стратегію, логотип та фірмовий стиль.

Комунікаційна стратегія

Діалог з аудиторією – це те, що ми називаємо комунікаційною стратегією, вона включає в себе: маркетингову складову (глибинні інтерв’ю з ЦА, дослідження ринку), креативну складову (ключові комунікаційні повідомлення та їх візуальна стилістика) та медіапланування (канали комунікації бренду).

Неймінг

Неймінг (створення назви) – це важливий етап для побудови бренду, оскільки назва має повністю збігатись з позиціонуванням та цінностями компанії. Для підбору назви ми досліджуємо digital-середовище и формуємо варіанти, які найкраще підійдуть для компанії.

Customer jorney

Це карта, яка точно допоможе покращити сервіс в компанії та дасть розуміння, які етапи проходить кожен клієнт перед покупкою і допоможе їх удосконалити.

Дослідження

Створювати маркетингові стратегії без попередніх досліджень, не тільки неефективно, а й шкідливо для компанії, тому ми завжди проводимо повний аналіз бренду, ринку і всього, що його оточує.

Ціннісна пропозиція

Чому ваш продукт унікальний і як його виділити серед конкурентів? – Це питання, на які ми можемо дати відповідь, після створення ціннісної пропозиції.

SMM-стратегія

Ми створюємо SMM-стратегії, які допоможуть правильно налаштовувати таргет, підбираємо ЦА, розробляємо контент-план, який точно зацікавить аудиторію і готуємо декілька рекламних креативів, від яких очей не відведеш, і все це, у відповідності до tone of voice бренду.

SMM-супровід

Цікавий контент з неповторним візуалом – це те, що ми любимо і вміємо.

Таргетована реклама

Потрапити в серденько ЦА – це ще той челендж, але ми точно впораємось. Адже кожна рекламна кампанія прописана до дрібниць.

Контекстна та банерна реклама

Можливо вас вже шукають в Google, але не бачать? Цю проблему вирішить контекстна реклама – це канал, який дозволить швидко залучити цільову аудиторію на сайт.