Будівельна компанія OZON Development та розумне котеджне містечко OZON Village

Основна ідея OZON Development — створювати розумні простори для життя. Сучасні будинки, в яких новітні технології гармонійно поєднуються з природою.

І першим проєктом будівельної компанії стало котеджне містечко OZON Village — 45 будинків преміум класу, об’єднані зручною інфраструктурою.

Створене за найвищими стандартами ергономічності та енергозбереження, містечко створює новий стиль життя, наповнений змістом та позбавлений міських турбот.

Клієнт

OZON Development

Рік

2020 - 2022

Надані послуги
  • Діджитал маркетинг
  • Розробка сайту
  • Стратегічний маркетинг

Маркетинг

Вихід на ринок нового гравця, коли це будівельна компанія і коли це відбувається у Івано-Франківську, той ще челендж, як то кажуть “кривавий океан” у ніші.
Тому ми розпочали роботу з аналізу стану ринку малоповерхової нерухомості, в Івано-Франківську та по Україні. Вивчали смаки та потреби цільової аудиторії і вже з цього збирали картину ідеального котеджного містечка і ось, що у нас вийшло.

Дизайн

На старті роботи вже був розроблений візуальний стиль для компанії, залишилось зробити комунікаційну стратегію, яка б змогла донести до аудиторії всі переваги OZON Village та допомогти відчути, що ж таке: “життя в стилі OZON”.
Далі було багато роботи по підготовці друкованої продукції та інших елементів фірмової айдентики.

Діджитал маркетинг

Згідно розробленої комунікаційної стратегії ми почали роботу в соцмережах і з контекстною та банерною рекламою.

Розробка сайту

Важливим етапом роботи була розробка сайту, який б ідеально вписувався в концепцію котеджного містечка і був б таким функціональним, як і OZON Village.

Розробка сайту OZON Development