Будівельна компанія OZON Development та розумне котеджне містечко OZON Village

Основна ідея OZON Development — створювати розумні простори для життя. Сучасні будинки, в яких новітні технології гармонійно поєднуються з природою.

І першим проєктом будівельної компанії стало котеджне містечко OZON Village — 45 будинків преміум класу, об’єднані зручною інфраструктурою.

Створене за найвищими стандартами ергономічності та енергозбереження, містечко створює новий стиль життя, наповнений змістом та позбавлений міських турбот.

Client

OZON Development

Year

2020

Services provided
  • Digital marketing
  • Site development
  • Strategic marketing

Маркетинг

Вихід на ринок нового гравця, коли це будівельна компанія і коли це відбувається у Івано-Франківську, той ще челендж, як то кажуть “кривавий океан” у ніші.
Тому ми розпочали роботу з аналізу стану ринку малоповерхової нерухомості, в Івано-Франківську та по Україні. Вивчали смаки та потреби цільової аудиторії і вже з цього збирали картину ідеального котеджного містечка і ось, що у нас вийшло.

Дизайн

На старті роботи вже був розроблений візуальний стиль для компанії, залишилось зробити комунікаційну стратегію, яка б змогла донести до аудиторії всі переваги OZON Village та допомогти відчути, що ж таке: “життя в стилі OZON”.
Далі було багато роботи по підготовці друкованої продукції та інших елементів фірмової айдентики.

Діджитал маркетинг

Згідно розробленої комунікаційної стратегії ми почали роботу в соцмережах і з контекстною та банерною рекламою.

Розробка сайту

Важливим етапом роботи була розробка сайту, який б ідеально вписувався в концепцію котеджного містечка і був б таким функціональним, як і OZON Village.

Розробка сайту OZON Development