М'ясна історія Рибак

Про що м’ясна історія ТМ Рибак? Це історія про смачну іжу. Про старі і нові домашні традиції. Про сосиски на сніданок, курочку на вечерю і бутерброд з улюбленою ковбасою. Це про те, що готувала бабуся, і про те, що готувала мама, і про те, що тепер готуєте ви.

Клієнт

ТМ Рибак

Рік

2020 - 2022

Надані послуги
  • Діджитал маркетинг
  • Розробка сайту

Ведення соцмереж

Нашим завданням було сформувати  лояльну активну аудиторію та підвищити впізнаваність бренду. Єдиним застереженням було – не зробити вегетаріанців м’ясоїдами.

Тож ми розповідали в соцмережах м’ясні історії, створювали якісний брендовий контент, застосовували таргетинг, організовували конкурси та працювали з лідерами думок.

За 15 місяців ми опублікували 235 публікацій та більше 1000 Stories, зробили понад 50 анімацій: з продукцією та корисною інформацією для читачів.

Наші результати:

  • Приріст підписників в Instagram +1323 в Facebook +2671
  • Більше 45 000 реакцій та лайків, більше 20 000 коментарів, репостів та збережень
  • Середнє охоплення профілю за місяць Instagram 60 000 користувачів, Facebook 120 000 користувачів
  • ER Instagram 1,24% , Facebook 2,16%
  • ERR Instagram 2,63% , Facebook 6,49%

SMM-стратегія

Ми допомогли розвинути позиціонування мʼясна історія Рибак та розробили план втілення концепції у соцмережах. І відповідно до нових цілей та тенденцій оновили SMM-стратегію.

Дизайн

Ми розробили упаковки для нових позицій і друковану продукцію: борди, буклети, каталоги та інші матеріали, які підсилюють комунікацію бренду в точках продажу. 

Розробка сайту

Нове обличчя компанії та концепція мʼясної історії отримали продовження на сайті. Ми створили корпоративний сайт із онлайн-каталогом продукції та зручною адмін-панеллю.

Розробка сайту ТМ Рибак